Nasıl Sipariş Verebilirim

Nasıl Sipariş Verebilirim

  *****BENİM EVİMDE BENİM DESENİM OLSUN *****

Web sayfamızda ürünler kısmında bulunan desenli karo çinilerden bir veya birkaç desen seçin, desen kodunu not edin , satın almayı düşündüğünüz metrajı m2  cinsinden, döşeme yapmak istediğiniz alanın ölçüleri ve mümkünse krokisini belirleyip bize info@karoantololoji.com mail adresi üzerinde ulaşırsanız size fiyat teklifi ve krokinize uygun birçok görsel çalışma ile kısa sürede geri dönülecektir.
*****DESENİ SEÇEYİM KAROANTOLOJİ YAPSIN*****

İstediğiniz desenin bir fotoğrafı, taslak bir çizimi, istediğiniz tasarımın bir tarifini ve taleplerinizi info@karoantoloji.com adresine yada  0532 480 09 Whatsapp hattına yollarsanız.

KAROANTOLOJİ Tasarım ekibi sizin deseninizi bilgisayar ortamında kalıbı yapılacak şekilde tasarlar, kalıphanemizde kalıbı ücretsiz yapılır ve size özel desen üretimi yapılır.

desenli karo çini tasarım
desenli karo çini tasarım

“***** STOKTAN ALAYIM HEMEN GELSİN *****”

Stoğumuzda bulunan desenli karolardan almak isterseniz; desenli karonun kodunu (örneğin Klasik-01) ve ihtiyacınız olan metraj bilgisini info@karoantoloji.com adresinden veya whatsapp numaramızdan (+90 532 480 09 79) iletirseniz fiyat teklifimizle hemen cevap verebiliriz.

“***** KAROANTOLOJİ DESENLERİ ÇOK GÜZEL AMA RENKLERİ BEN SEÇEYİM *****”

Size özel renk çalışması için elinizde bulunan ufak bir numune parçasını veya renk kodunu bize info@karoantoloji.com mail adresinde iletirseniz size özel renk çalışması yapılacaktır.

“*****KAROANTOLOJİ GELSİN ÖLÇSÜN BİÇSİN YAPSIN *****”

Projenizle ilgili yerinde bilgi ve çalışma yapmak isterseniz bize mail ya da telefonla ulaşırsanız saha çalışmasında olan arkadaşlarımız sizi bir kaç numuneyle ziyaret edip bilgilendirme teknik bir çalışma yapacaktır.

Daha hızlı ve detaylı bilgi için 0532 480 09

desenli karo çini fiyat Karo çini siparişi karosiman fiyatları Nasıl sipariş verebilirim uygun fiyata karosiman yer karosu sipariş Blog Genel