DEKORASYONDA RENKLER VE DESENLER

Dekorasyonda örnekler
Dekorasyonunuz için desenlerin ve renklerin gücü tartışılmaz olarak en önemli etkiye sahiptir. Dekorasyon yaparken kullanılan eşyaların arasında olması gereken desenli karo çiniler bir dekorasyonu tamamen etkileyecek güce sahip olabilirler.
Diğer eşyalarınızı nötr renklerden seçerek sadece yer döşemeniz ile renk yönetimi uygulayabilirsiniz. Bunun için de desenli karolar seramiklerin aksine çeşitlilikleri ve sınırsız renk sesleneceğinde dolayı ideal kullanıma sahiptirler. El yapımı olarak üretilmiş ve ultraviyole ışınlara dayanaklı boya kullanılan desenli karo çinilerin renklerini yüzyıllar boyunca muhafaza edeceklerdir.
Desenli karo çini fiyatları el yapımı olmasından dolayı seramiklere oranla biraz daha pahalı olmasına rağmen, desenli karoların kullanım ömrü ve dekorasyonda yaracağı etki göz önünde bulundurursak ekonomik anlamda çok farkı olmamakta.
Karo desenleri her bölgeye göre değişiklik içerdiğinden kendi dekorasyonunuza uygun desenleri seçmeniz önemlidir.Desen çeşitlerine www.karoantoloji.com web sayfasından bulabilirsiniz. Her yörenin kendine ait bir desen çeşitliliği ve renk çeşitliliği vardır.
Folklorik, etnik desenlerin yanında modern dünyaya ayak uyduran geometrik desenler bulabilirsiniz.
daha detaylı bilgi için;
Mail: info@karoantoloji.com
Tel : 0(262) 582 3232
GSM : 0(532) 480 0979
Addres:
Kandıra-İzmit karayolu
8.kilometre
Çakıcaali Köyü
(Mavi Köşe Lezzet Lokantası Karşısı)
KOCAELİ